Karjera

dfdfdfbg

UVS Group personalo politika remiasi 6 pagrindinėmis vertybėmis. Mes rodome savo darbuotojams pagarbą ir jais pasitikime skirdami prasmingas užduotis, o Jūs dirbate profesionaliame kolektyve, kuriame įgaunate neįkainojamą patirtį ir turite puikias ateities perspektyvas.

Darbo pasiūlymai

Dėkojame, kad domitės karjera UVS Group įmonėse. Šiuo metu ieškome naujų komandos narių:

.NET programuotojo

Front-End programuotojo (Angular 2+)

Kviečiame siųsti savo CV el. paštu  personalas@uvs.lt, jei domina tokios pareigos:
programuotojo, testuotojo, antro lygio pagalbos inžinieriaus, pirmo lygio pagalbos inžinieriaus, kasos aparatų aptarnavimo inžinieriaus visoje Lietuvoje (galite siųsti ir iš kitų miestų), elektronikos inžinieriaus, IT projektų vadovo, pardavimų vadybininko.

Prašome susipažinti su UAB „Universalios valdymo sistemos“ Kandidatų asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis.

Kodėl mes čia?

smile   KOLEGOS – draugiškas kolektyvas, kuriame dirba daug patyrusių profesionalų, iš kurių galima daug ko išmokti ir tobulėti.

Untitled-3   PRASMINGAS DARBAS – pasitenkinimą darbu sukuria įdomios ir prasmingos profesinės užduotys.

Untitled-4   KOMFORTIŠKA APLINKA – dirbame moderniame ofise, turime gerą ir greitą susisiekimą, šalia ofiso – erdvus parkingas, viešojo transporto stotelės taip pat labai arti.

 Rade8-Minium-2-Sidebar-Search-1   PATOGUMAS – lankstus darbo grafikas – darbą galime pradėti kada patogu.

Untitled-5-e1470987298874   SAUGUMAS ir SVEIKATA – visi darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų draudime, o rudenį norintieji gali pasiskiepyti nuo gripo.

kamuolys   LAISVALAIKIS – atėjus penktadieniui netoliese esančiame sporto klube žaidžiame krepšinį arba plaukiojame baseine, mėgaujamės jakuzzi ar kaitinamės pirtyse.

Untitled-2-e1470985840306   ŽAIDIMAI – pietų pertraukos metu ar po darbo – žaidžiame stalo tenisą ar stalo futbolą.

Rade8-Minium-2-Sidebar-Searzxch   PRAMOGOS ir ŠVENTĖS  – jų turime tikrai nemažai: UVS vasaros atidarymas plaukiant baidarėmis, programuotojų diena, įmonės gimtadienis, Pyragų diena, Kalėdų rytmetėlis darbuotojų vaikams, naujametinis vakarėlis darbuotojams, Užgavėnių blynai ir daugybė susiėjimų gimtadienių ar kitomis smagiomis progomis.