Cards97
Cards97 kortelių valdymo programa degalinėms

Techninės ir programinės įrangos kompleksas UVS Cards 97 gali vykdyti ryšių mazgo funkcijas, personalizuoti ir aptarnauti magnetines ir mikroprocesorines korporacines mokėjimo korteles, tvarkyti kortelių ir klientų duomenis, turi atvirą sąsają, kuri leidžia kaupti kortelių ir kreditų apyvartų duomenis, gaunamus iš prekyviečių, analizuoti jų darbą, išspausdinti įvairias ataskaitas.

Kortelės gali būti:

  • kreditinės;
  • nuolaidų;
  • debetinės;
  • debetinės su riboto kreditavimo galimybe.

Kortelių autorizavimas ir duomenų surinkimas, blokuotų kortelių sąrašai perduodami modemu (arba kompiuteriniu tinklu, jeigu aptarnaujamos vienos prekyvietės kortelės) automatiniu režimu, o esant reikalui naudojant komandą.

Kiekvienoje prekyvietėje ir kortelių aptarnavimo centre turi būti įrengta telefono linija, modemas (kompiuterinis tinklas, jeigu aptarnaujamos vienos prekyvietės kortelės), kortelių nuskaitymo įrenginys.

Programa Cards 97 gali dirbi vienas ar daugiau nutolusių vartotoju atskiruose kompiuteriuose. Tokiu atveju programa turi būti įdiegta pagrindiniame kompiuteryje, o kiti vartotojai per tinklą gali jungtis prie pagrindiniame kompiuteryje įdiegtos programos. Tokios sistemos pajungimą, bei paruošimą darbui, gali atlikti tik sertifikatą turinčios aptarnavimo ir serviso tarnybos darbuotojai.

išsisaugoti produktą atmintyje
arba užklauskite kainos projektų vadovo