Duomenų saugykla
EKJ duomenų saugykla

Kasos aparatų elektroninių kontrolinių juostų duomenų saugykla skirta elektroninių kontrolinių juostų (EKJ) kaupimui, saugojimui ir šių duomenų administravimui.

EKJ saugykloje galima paieška, rūšiavimas ir filtravimas pagal prekyvietę, POS numerį prekyvietėje, unikalųjį kasos numerį, Z ataskaitų suformavimo POS datą už nustatytą laikotarpį. Sistema taip pat atlieka užregistruotų aktų paiešką, rūšiavimą bei  filtravimą.

Duomenų saugykloje yra galimybė skenuotą aktą įkelti į sistemą, taip pat vienu metu gali dirbti keleta naudotojų. Prisijungimo prie sistemos metu naudotojai autentifikuojami ir autorizuojami.Galimybė sistemoje pasirinkti jums pageidaujamą kalbą. Numatyta duomenų eksporto galimybė į „MS Excel” formatą.

Centralizuota – visi duomenys yra surenkami ir saugomi vienoje vietoje,  todėl lengva atlikti jų paiešką.

 

 

 

išsisaugoti produktą atmintyje
arba užklauskite kainos projektų vadovo

Techninė informacija Papildoma informacija

PRIVALUMAI
Paprasta naudotis Darbas su EKJ saugykla yra nesudėtingas net ir trumpą darbo kompiuteriu patirtį turintiems darbuotojams. Nereikalingos papildomos lėšos apmokymams.
Centralizuota visi duomenys yra surenkami ir saugomi vienoje vietoje,  todėl lengva atlikti jų paiešką.
Saugu mes atsakome už jūsų duomenų saugojimą mūsų serveriuose ir suteikiame galimybę apriboti naudotojo teises, priskirti/keisti sistemos naudotojo funkcijas, jums nebereiks rūpintis papildoma apsauga nuo EKJ informacijos praradimo.
Pigu duomenų saugykla, serveriai, programinė įranga bei administratoriai prižiūrintys specialią programinę sistemą – viso to galėsite atsisakyti naudojant EKJ duomenų saugyklą
Patikima automatizuotas funkcijų vykdymas sumažina žmogiškųjų klaidų tikimybę
Taupo laiką darbuotojas neišeidamas iš biuro gali sistemoje peržiūrėti sąrašą padalinių ir konkrečių  kasų iš kurių negautos EKJ ataskaitos.
Lengva prižiūrėti Fiksuojami naudotojų prisijungimai, todėl pastebėjus klaidą pagal atliktus veiksmus paprasta atsekti problemos priežastį.
Patogu Sistemoje registruojami aktai pasirinktai kasai. Aktas susiejamas su sistemoje nustatyta klaida ir/arba EKJ ataskaita, yra galimybė peržiūrėti akto duomenis, rušiuoti bei filtruoti pagal išrinktą požymį.
Nuoseklu Sistema rūšiuoja EKJ pagal tam tikrą laikotarpį taip pat seka EKJ kontrolinių sumų nuoseklumą bei informuoja apie jų eiliškumo neatitikimus, tai užtikrina nenutrūkstamą duomenų surinkimą.