Serviso tarnyba

UAB „Universalios valdymo sistemos“ nuo pat bendrovės įkūrimo pradžios didžiausią dėmesį teikė klientų aptarnavimo paslaugų kokybei. Serviso tarnyba dirba visą parą be išeiginių dienų. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai atlieka garantinį ir pogarantinį remontą bei prižiūri profilaktiškai sumontuotą kuro kolonėlių įrangą, valdymo bei kasos sistemas. Serviso tarnybos remonto darbams naudojamos atsarginės dalys, kurios yra importuojamos tiesiai iš gamintojų, todėl garantuojame aukščiausią remonto ir techninės priežiūros kokybę. Serviso tarnyba – profesionalus ir greitas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas 24/7. Plačiausias aptarnavimų padalinių tinklas visoje Lietuvoje.

Šiuo metu serviso tarnybos sudaromose sutartyse su klientais visoje Lietuvos teritorijoje nustatomas gedimo šalinimo (įskaitant atvykimą), o ne reagavimo į problemą laikas.

Atsižvelgiant į klientų poreikius, sukurtas didelis automobilių parkas greitam serviso tarnybos servisui užtikrinti visoje Lietuvoje. Šiuo metu įmonėje dirba 17 aukštos kvalifikacijos aptarnavimo specialistai. Priežiūrą vykdo sertifikuoti darbuotojai, turintys asmeninius nustatyto modelio kasos aparato aptarnavimo specialisto pažymėjimus. Įvairių tipų kolonėles prižiūri atitinkami tos srities specialistai.

mapsasLatvijoje ir Estijoje serviso tarnybos darbą mūsų klientams atlieka UVS filialai, įsikūrę šalių sostinėse ir turintys atstovus didžiausiuose miestuose.

Lietuvoje visais gedimų ar sutrikimų klausimais, pagalba suteikiama visą parą telefonu, o darbo laiku ir el. paštu.

Telefonu: +370 700 55022 (visą parą)

Elektroniniu paštu: helpdesk@uvs.lt

Visos priimamos užklausos yra registruojamos serviso tarnybos darbų valdymo ir kontrolės sistemoje, kurios pagalba yra sekama, kad į visus klausimus būtų laiku atsakyta ir išspręstos iškilusios problemos.